Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie, mazowieckie / Żyrardów, 2024-04-08

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/24/0217
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie korespondencją, odbieranie telefonów i prowadzenierozmów, także w języku obcym, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów (faktur, umów, projektów), prawidłowearchiwizowanie dokumentów i td.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: umiejętność komunikacji i współpracy

Wymagania inne:

[Inne] : Komunikatywność, dobra organizacja pracy, doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 430 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Sandomierz

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie, Ostróda

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Krasnosielc