Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo, 2024-03-31

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo
Numer: StPr/24/0734
OBOWIĄZKI:
wykonywanie poleceń przełożonych, dotyczących pracy, obsługiwanie i archiwizacja korespondencji firmowej lub urzędowej, sprawowanie nad nią nadzoru, przyjmowanie i obsługa interesantów (osobiście, telefonicznie i mailowe), w tym w języku chińskim, przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji, obsługiwanie urządzeń biurowych, przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów, w tym w języku chińskim, uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/ urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków