Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie, śląskie / Chorzów, 2024-04-05

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
1.Obsługa kancelaryjna sekretariatu .2.Przygotowywanie, redagowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji zgodnie z wytycznymi przełożonego. 3.Obsługa urządzeń biurowych (telefon, fax, drukarka, ksero, skan, komputer).4.Bieżąca obsługa telefoniczna (odbieranie telefonów, odpowiednie przekierowania rozmów, itp.).5.Odpowiednie oznaczanie i archiwizowanie dokumentacji biurowej.6.Odpowiedzialność za kompletność, jakość i chronologię dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: orzeczony stopień niepełnosprawności umiarkowany lub znaczny
Uprawnienia: komunikatywność i wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

mazowieckie, Ługi (pow. zwoleński, gm. Zwoleń), Ługi

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

lubelskie, Chełm

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

lubelskie, Jeziorzany (pow. lubartowski, gm. Jeziorzany), Jeziorzany

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

wielkopolskie, Rogoźno