Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, małopolskie / Szczucin, 2024-04-04

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/24/0285
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji firmowej oraz dbanie o prawidłowy jej obieg w firmie, przygotowanie pism i korespondencji firmowej, wykonywanie i odbieranie telefonów, zaopatrywanie biura w artykuły biurowe, prowadzenie grafiku spotkań, współpraca z klientami zewnętrznymi firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie. Praca od 8.00 do 16.00. Oferta w ramach umowy o zorganizowanie stażu (FP)

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

2024-04-26

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

2024-04-26

2024-04-26

2024-04-26