Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie, podlaskie / Białystok, 2024-04-16

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/24/0018
OBOWIĄZKI:
(STAŻ DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W POWIATOWYM URZĘDZIE PRACY W GRAJEWIE) -układanie i wpinanie do akt rejestracyjnych zgłoszeń -aktualizacyjnych i identyfikacyjnych osób fizycznych będących podatnikami lub płatnikami według numerów NIP-układanie i podkładanie do akt potwierdzeń odbioru numerów identyfikacji podatkowej - zakładanie akt rejestracyjnych podatnikom rozpoczynającym działalność gospodarczą -pomoc przy obsłudze klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

wczoraj

NES Global Talent

opolskie, Opole

2024-04-28

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

podkarpackie, Majdan Królewski

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

mazowieckie, Glinojeck