Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjny

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Zielonki-Parcela, 2024-04-09

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Zielonki-Parcela
Numer: StPr/24/0217
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie korespondencją w tym obsługa systemu do obiegu dokumentów. Przygotowywanie dokumentów, pism, raportów, dbanie o odpowiedni przepływ informacji w firmie. Przyjmowanie interesantów, prowadzenie rozmów telefonicznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, systematyczność, zdolności analityczne.

Miejsce pracy:

Zielonki-Parcela

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

Kuźnia Polska S.A.

śląskie, Skoczów

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki