Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy

BIOSECO SPÓŁKA AKCYJNA, pomorskie / Gdańsk, ul. Budowlanych 68, 2024-04-12

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Budowlanych 68
Twój zakres obowiązków
  • wsparcie organizacyjno - administracyjne zespołu;
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych oraz utrzymanie ich stanu odpowiadającemu zapotrzebowaniu pracowników;
  • pomoc w organizacji podróży służbowych;
  • wsparcie przy rozliczaniu delegacji krajowych i zagranicznych;
  • prowadzenie rejestry faktur i ścisła współpraca z księgowością;
  • wystawianie faktur, realizowanie przelewów, zamówień;
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z realizowanymi projektami unijnymi;
  • porządkowanie i archiwizacja dokumentacji firmowej;
  • obsługa korespondencji firmowej oraz współpraca z firmami kurierskimi;
  • prowadzenie rejestrów firmowych;
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach;
  • inne prace logistyczne i biurowe.
Nasze wymagania
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie min. średnie;
  • praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • nastawienie na wielozadaniowość;
  • komunikatywny angielski w mowie i piśmie;
  • pozytywne nastawienie i chęć rozwoju w strukturach firmy.
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i rozliczaniu dotacji unijnych.
To oferujemy
  • zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie;
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (na część etatu);
  • udział w integracjach firmowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków