Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administarcyjny

Pracownik administarcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią, kujawsko-pomorskie / Szubin, 2024-04-15

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Miejsce pracy: Szubin
Numer: StPr/24/0301
OBOWIĄZKI:
prowadzenie obsługi administracyjnej w zakresie realizacji świadczeń dla podopiecznych, prowadzenie obsługi w zakresie zamówień publicznych, prowadzenie obsługi kancelaryjnejOferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

dzisiaj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27

dzisiaj

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

dzisiaj

Kuźnia Polska S.A.

śląskie, Skoczów

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie, Mińsk Mazowiecki