Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pomoc administracyjno-biurowa - staż

Pomoc administracyjno-biurowa - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu, śląskie / Racibórz, 2024-04-03

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0496
OBOWIĄZKI:
1. Wprowadzanie danych do systemu komputerowego.2. Prowadzenie książki obiegu dokumentów.3. Przygotowywanie korespondencji do wysyłki.4. Kompletowanie dokumentacji na drogę postępowania sądowego.5. Archiwizowanie dokumentacji.Wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne/wyższe z zakresu rachunkowości, administracji.Znajomość obsługi komptera i urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

dzisiaj

METRO Global Solution Center Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin, Plac Brama Portowa 1

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków