Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Młodszy Specjalista ds. Administracyjno-Biurowych

Gemini Polska Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2024-05-01

Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • przyjmowanie, rejestrowanie, skanowanie i rozdzielanie korespondencji do systemu EOD,
  • przygotowanie korespondencji wychodzącej do wysyłki oraz jej rejestracja,
  • wsparcie i współpraca z pracownikami innych działów,
  • bieżące wsparcie recepcji.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • skrupulatność, dokładność,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • elastyczność i otwartość na ludzi,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym,
  • stałe godziny pracy 7-15/ 8-16,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • praca w zgranym zespole,
  • benefity pozapłacowe: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy językowej eTutor, umożliwiającej naukę języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego wraz z bezpłatnym dostępem dla bliskiej osoby​, program poleceń pracowniczych.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

łódzkie, Łask

dzisiaj

Roca Pool - Spa Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

lubuskie, Zielona Góra

wczoraj

Roca Polska

śląskie, Gliwice