Strona główna   >   Oferty pracy   >   Kierownik Archiwum

Kierownik Archiwum

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, małopolskie / Kraków, Podgórze, 2024-05-14

Ogłoszenie numer: 9004798, z dnia 2024-05-14

Miejsce pracy: Kraków, Podgórze

Opis stanowiska

Kierownik Archiwum podlega służbowo Dyrektorowi Szpitala.

Pełni nadzór nad zadaniami realizowanymi w Archiwum przez podległy personel czyli:

  • Przejmowanie właściwie opracowanej dokumentacji spraw zakończonych z komórek organizacyjnych do Archiwum Zakładowego na podstawie spisów zdawczo-odbiorczych,
  • Sprawdzanie prawidłowości zakwalifikowania akt do odpowiedniej kategorii archiwalnej,
  • Przechowywanie przyjętych akt w należytym porządku i właściwe ich zabezpieczenie,
  • Prowadzenie ewidencji Archiwum Zakładowego,
  • Udostępnianie dokumentacji administracyjnej i medycznej  zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Sporządzanie kopii dokumentacji medycznej,
  • Wycofywanie akt z ewidencji archiwum w przypadku wznowienia sprawy w komórce organizacyjnej,
  • Inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej (kat. B), uczestniczenie w Komisji brakowania akt,
  • Przekazywanie brakowanych akt do zniszczenia, po uprzednim uzyskaniu zgody miejscowo właściwego Archiwum Narodowego
  • Porządkowanie dokumentacji medycznej archiwalnej (kat. A ),
  • Przygotowanie do przekazania i przekazanie materiałów archiwalnych do miejscowo właściwego Archiwum Narodowego,

Kierownik archiwum jest odpowiedzialny również za :

  • podnoszenie kwalifikacji podległego personelu,
  • organizację pracy w sposób zapewniający ciągłość pracy
  • opracowanie nowych dokumentów w związku ze zmianami w zakresie przepisów prawa, wprowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej itp.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie
  • kurs kancelaryjno-archiwalny
  • doświadczenie w pracy w archiwum, kancelarii lub działach pokrewnych
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • bardzo dobra znajomość komputera (word, excel)
  • łatwość poruszania się w przepisach prawnych, umiejętność znajdowania informacji
  • terminowość, punktualność i skrupulatność
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • harmonogram pracy poniedziałek - piątek 7:30 - 15:05
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i doświadczenia
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

warmińsko-mazurskie, Bartoszyce

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

lubelskie, Lubartów

dzisiaj

Archiwum Państwowe w Warszawie

mazowieckie, Milanówek