Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent usług pocztowych

Asystent usług pocztowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie, lubuskie / Świebodzin, 2024-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/24/0199
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji,- obsługa klientów zlecających usługi pocztowe,- inksowanie opłat za usługi pocztowe,- przyjmowanie i wydawanie przesyłek listowych, paczek w obrocie krajowym i zagranicznym,- prowadzenie dokumentacji ekspedycyjnej,- przestrzeganie przepisów pocztowych oraz tajemnicy korespondencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

śląskie, Tychy

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

opolskie, Chorula

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

2024-05-03

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki