Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent spedytora

Asystent spedytora

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie, wielkopolskie / Konin, 2024-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/24/0610
OBOWIĄZKI:
Nauka:- współpracy z kierowcami,- poznania szczegółow dotyczących organizacji transportów,- realizacji zleceń spedycyjnych,- zapoznawania z funkcjonowaniem giełd spedycyjnych,- obsługi urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

Program Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z Powiatu Konińskiego i Miasta Konina (I)Kobieta w wieku 18-29 lat

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

dzisiaj

Banimex

małopolskie, Myślenice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

wczoraj

WADIM PLAST SP. Z O.O.

mazowieckie, Reguły