Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent ds. administracji i rekrutacji - staż

Asystent ds. administracji i rekrutacji - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu, śląskie / Racibórz, 2024-04-15

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/24/0087
OBOWIĄZKI:
1. Rekrutacja pracowników.2. Obsługa interesantów.3. Obsługa systemu operacyjnego - wprowadzanie danych kontrahentów.4. Prowadzenie korespondencji w języku niemieckim.5. Obsługa poczty.6. Przygotowywanie zestawień do wynagrodzeń i faktur.7. Sporządzanie umów CP.8. Prowadzenie akt osobowych oraz ECP.9. Prowadzenie archiwum.10. Koordynacja zamawiania biletów.Wykształcenie: średnieUkończenie szkoły o profilu ekonomicznym lub germanistyki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

śląskie, Tychy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Aon Polska Sp. z o. o.

zachodniopomorskie, Szczecin