Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent do spraw księgowości staż

Asystent do spraw księgowości staż

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach, podlaskie / Siemiatycze, 2024-04-12

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/24/0082
OBOWIĄZKI:
- pomoc przy prowadzeniu rachunkowości Stacji zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym : - dekretowanie dokumentów finansowo - księgowych, - księgowanie dokumentów finansowo - księgowych, - prowadzenie ewidencji wydatków i kosztów, - uzgadnianie kont syntetycznych z analityką, - rejestracja umów i rachunków środków specjalnych, - pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i ich analiza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

śląskie, Tychy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Aon Polska Sp. z o. o.

zachodniopomorskie, Szczecin