Strona główna   >   Oferty pracy   >   Archiwista

Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie, śląskie / Będzin, 2024-04-19

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Archiwista
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/0501
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, szkolenie stanowiskowe, segregacja dokumentów, skanowanie weryfikowanych dokumentów, archiwizacja dokumentacji medycznej, przygotowanie dokumentacji do utylizacji, cyfryzacja dokumentacji medycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

śląskie, Jastrzębie-Zdrój

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Wałczu

zachodniopomorskie, Wałcz

2024-04-27

Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

małopolskie, Trzyciąż

2024-04-26

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie, Sienno