Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta/referent

Stażysta/referent

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, warmińsko-mazurskie / Braniewo, 2021-02-09

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/21/0060
OBOWIĄZKI:
Obsługa programów informatycznych (wprowadzanie danych z dokumentacji papierowej do sytemu komputerowego, obsługa urządzeń biurowych).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

1.Dobra znajomość obsługi komputera;2.Dojrzałość psychiczna i emocjonalna;3.Osobowość (dojrzała do pełnienia ról społecznych, bez cech patologii);4.Sprawność psychomotoryczna ( koordynacja wzrokowo-ruchowa);5.Sprawność intelektualna ( pamięć, uwaga, zasób wiedzy);6.Dokładność, punktualność i skrupulatność;7.Zdolność koncentracji uwagi;

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

dzisiaj

Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

łódzkie, Stryków

dzisiaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj