Strona główna   >   Oferty pracy   >   Staż fp pracownik biurowy

Staż fp pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia, kujawsko-pomorskie / Toruń, 2021-02-19

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/0234
OBOWIĄZKI:
Staż w wydz. Usług Rynku Pracy: obsługa urzadzeń biurowych, nadzór nad dokumentami, zapoznanie się z obiegiem korespondencji i dokumentów, prowadzenie rejestrów poczty wpływającej do Wydziału, rozdzielanie zadekretowanych dokumentów na poszczegolne stanowiska, kopeertowanie i przekazywanie do wysyłki dokumentów, telefoniczne udzielanie informacji na temat ofert pracy, porzadkowanie dokumentów, upinanie teczek, archiwizacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów