Strona główna   >   Oferty pracy   >   Ref - pracownik sekretariatu

Ref - pracownik sekretariatu

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu, opolskie / Opole, 2021-02-04

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Miejsce pracy: Opole
Numer: StPr/21/0134
OBOWIĄZKI:
Praca biurowa przy komputerze - pisanie pism w postępowaniu sądowym, egzekucyjnym i administracyjnym. Obsługa korespondencji firmowej; wstępa obsługa klienta indywidualnego, obsługa kancelaryjnej skrzynki mailowej, prowadzenie działań marketingowych, transkrypcja protokołów elektronicznych. Praca na 1 zmianę 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Staż pracy nie wymagany, Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu , brak przeszkód do wielokrotnego schylania i podnoszenia niewielkich ciężarów ( papierowe akta spraw), komunikatywność, samodzielność. umiejętność profesjonalnej obsługi klienta. znajomość obsługi komputera - pakiet Microsoft Office. Powtórne zgłoszenie -Refundacja w ramach RPO!!!!!!! stanowisko powiązane z stpr/19/2337 i stpr/19/4464i stpr/20/2354; Uwaga !!!!! ZATRUDNIENIE DOPIERO PO 1LUTEGO 2021!!!!!!

Miejsce pracy:

Opole

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie, Marki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

lubuskie, Wschowa

dzisiaj

lubuskie, Sława

dzisiaj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków