Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonistka / recepcjonista

Recepcjonistka / recepcjonista

Dussmann Polska Sp.z o.o. , mazowieckie / Warszawa - Wola, 2021-10-13

Miejsce pracy: Warszawa - Wola

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Integrated Facility Management, do swojego Zespołu, na jednym z obsługiwanych obiektów w Warszawie poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Recepcjonistka (k/m)

(Dział Ochrony - biurowiec)

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Przekaż swoje CV / kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę w prestiżowej lokalizacji – Wola (część biurowa)
  • Stabilna współpraca - TERMINOWE WYPŁATY!
  • Praca poniedziałek – piątek
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
Oczekujemy:
  • Mile widziane osoby posiadające status studenta
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole
Zadania:
  • Obsługa recepcji biurowca - przyjmowanie i rejestracja gości
  • Obsługa posterunku BMS, pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu
  • Wsparcie Zespołu Ochrony obiektu w codziennej pracy
  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie
  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych
  • Raportowanie pracy

dzisiaj

Bołtowicz Sp. j.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Solid Security Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa - Okęcie

wczoraj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

wczoraj

Apleona HSG Sp. z o.o.

małopolskie, Kraków