Strona główna   >   Oferty pracy   >   Recepcjonista

Recepcjonista

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Warszawa, 2021-02-02

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/00622
OBOWIĄZKI:
odbieranie telefonów, finalizacja wizyt w systemie, przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej, wprowadzanie faktur do excela, dbanie o kwiaty w ośrodku, dbanie o stan magazynowy, wykonywanie i przechowywanie raportów dobowych, archiwizacja umów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Recepcjonista
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie, znajomość pakietu Office.Obowiązki: odbieranie telefonów, finalizacja wizyt w systemie, przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej, wprowadzanie faktur do excela, dbanie o kwiaty w ośrodku, dbanie o stan magazynowy, wykonywanie i przechowywanie raportów dobowych, archiwizacja umów

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

wczoraj

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

podlaskie, Jeżewo Stare koło Białegostoku

2021-02-26

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Modlniczka

2021-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

dolnośląskie, Oława

2021-02-26

ISS Facility Services Sp. z o.o.

opolskie, Opole