Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy ze znajomością języka ukraińskiego i rosyjskiego

Pracownik biurowy ze znajomością języka ukraińskiego i rosyjskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, śląskie / Częstochowa, 2021-02-04

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0145
OBOWIĄZKI:
komunikacja z kierowcami kategorii C+E; planowanie i rozliczanie pracy kierowców i pojazdów; analizowanie dokumentów zwiazanych z transportem oraz dokumentów dotyczących powstałych szkód; przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji na podstawie dokumentów transportowych; obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

minimum średnie wykształcenie; umiejętność obsługi komputera; doświadczenie w pracy związane z przyjmowaniem i rozliczaniem szkód w branży transportowej

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów