Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta do Zespołu Wsparcia Sprzedaży

Stażysta do Zespołu Wsparcia Sprzedaży

E.ON Polska S.A., mazowieckie / Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 2022-09-01

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Miejsce pracy: Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Nasze wymagania

  • Studentka/Student III - V roku studiów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Wysoka komunikatywność w mowie i w piśmie
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność oraz Odpowiedzialność za powierzone zadania

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie, nadzorowanie i koordynowanie procesu obsługi spraw w obszarze wytwórców
  • Pilnowanie terminów i zadań
  • Weryfikacja poprawności wprowadzanych danych przez inne komórki organizacyjne
  • Bieżące wsparcie przy realizacji zadań zespołu

To oferujemy

  • Staż na 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
  • staż w formie hybrydowej
  • Wsparcie doświadczonych ekspertów

dzisiaj

BMZ Poland Sp. z o.o.

śląskie, Gliwice

dzisiaj

WIELTON S.A.

łódzkie, Wieluń

dzisiaj

Eryk Sp. z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin