Strona główna   >   Oferty pracy   >   Referent Administracyjny

Referent Administracyjny

Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, mazowieckie / Warszawa, ul. Szczęśliwicka 40, 2022-06-06

Ogłoszenie numer: 7042275, z dnia 2022-06-06

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Szczęśliwicka 40

Opis stanowiska

  • prowadzenie spraw słuchaczy studiów podyplomowych i obowiązującej w tym zakresie dokumentacji,
  • utrzymywanie bieżącej łączności z kandydatami i słuchaczami i wykładowcami,
  • obsługa nauczycieli akademickich prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych,
  • przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji studiów podyplomowych w formie papierowej i elektronicznej,
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,
  • sporządzenie sprawozdań i raportów,
  • aktualizacja strony internetowej studiów podyplomowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w pracy adiustacyjno-biurowej
  • język angielski – komunikacyjny,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • biegła znajomość pakietu Microsoft Office,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowy atut: umiejętność obsługi USOS i IRK,
  • dyspozycyjność w wybrane soboty z możliwością odebrania tego dnia w tygodniu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze 3650,00 brutto,
  • dodatek stażowy 1% za każdy przepracowanych rok, max. 20 %
  • praca w wymiarze pełnego etatu,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty:

  • CV + list motywacyjny (w przypadku składania dokumentów drogą elektroniczną możliwe jest załączenie skanu bądź zdjęcia podpisanych dokumentów)
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • certyfikaty ukończenia dodatkowych szkoleń zawodowych.

2022-06-04

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

mazowieckie, Warszawa

2022-05-30

Uniwersytet Wrocławski

dolnośląskie, Wrocław