Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik administracyjno - biurowy

Pracownik administracyjno - biurowy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o., pomorskie / Kwidzyn, 2022-09-15

Miejsce pracy: Kwidzyn
Twój zakres obowiązków
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Administrowanie dokumentacją ubezpieczeniową
  • Kontakt z klientami w zakresie ubezpieczeń
  • Nadzór nad pocztą przychodzącą i wychodzącą
  • Sporządzanie dokumentów sprzedaży
  • Współpraca z Centralą
Nasze wymagania
  • Rzetelność, dokładność
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
To oferujemy
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodną lokalizację firmy - centrum Kwidzyna
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Udział w szkoleniach
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Niezbędne narzędzia pracy
Compensa. Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzebyubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisamieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm.
Ubezpieczamy cały Twój świat.

wczoraj

REMONDIS Sp. z o.o. - Szczecin

zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Janiny Smoleńskiej ps. „Jachna” 35

wczoraj

Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu

mazowieckie, Radom

wczoraj

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

kujawsko-pomorskie, Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)