Strona główna   >   Oferty pracy   >   Pracownik biurowy, sekretarka

Pracownik biurowy, sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu, małopolskie / Szaflary, 2021-02-01

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Miejsce pracy: Szaflary
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wstępna ocena merytoryczna dokumentów, przygotowanie do księgowania, proste czynności księgowe, prowadzenie harmonogramu spotkań, obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa programów biurowych
Uprawnienia: Obsługa komputera - znajomość pakietu Office

Miejsce pracy:

Szaflary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

podkarpackie, Mielec

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Tobolice

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

świętokrzyskie, Opatów