Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent kadrowego

Asystent kadrowego

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej, śląskie / Dąbrowa Górnicza, 2021-03-01

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0144
OBOWIĄZKI:

- Ewidencja prostych dokumentów kadrowych, - Przygotowywanie wstępnej wersji umów o pracę i zlecenie, - Zakładanie akt osobowych, - Obsługa programu płatnik, - Obsługa programu Enova, - Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

dzisiaj

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Haer

małopolskie, Tarnów

dzisiaj

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE START G. SZMOLKE,M. SZMOLKE SPÓŁKA JAWNA

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Alektum Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław