Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce, małopolskie / Wieliczka, 2024-03-19

Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Miejsce pracy: Wieliczka
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
-zapoznanie się ze strukturą organizacyjna sądu,-pomoc w prowadzeniu kalendarza,-zszywanie akt,-układanie akt ksiąg wieczystych w archiwum,-dołączanie ksiąg wieczystych do wniosków,-wykonywanie bieżących czynności zleconychprzez opiekuna stażu pracy,-obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wyksz. średnie z maturąbardzo dobra znajomość obsługi komputeraEFS PLUSKierować osoby bezrrobotne tylko 50+, długootrwale, niepełnosprawne

Miejsce pracy:

Wieliczka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

podkarpackie, Jasło

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

mazowieckie, Sochaczew

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Mościska

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

łódzkie, Uniejów