Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Gorlice, 2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0160
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych, dotyczących pracy; obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; Planowanie i organizacja spotkań, konferencji, szkoleń, prowadzenie kalendarza spotkań biznesowych itp.; Przyjmowanie i obsługa interesantów; Udzielanie informacji interesantom (w tym: telefonicznie, e-mailowo); Przygotowywanie sprawozdań, raportów, prezentacji; Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową lub urzędową; Obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych); Przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów; Porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmowej lub urzędowej; Uczestniczenie w szkoleniach wewnętrznych organizowanych w firmie/urzędzie/korporacji oraz zewnętrznych m.in. z zakresu: metod tworzenia oficjalnej korespondencji, zasad etykiety i protokołu dyplomatycznego, techniki rozmów telefonicznych itp.; Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i wymaganiami ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe; komunikatywność; wysoka kultura osobista; zaangażowanie w pracy; dokładność; sumienność

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Krzeszowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

opolskie, Branice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

śląskie, Cieszyn

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

śląskie, Myszków