Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Bobowa, 2024-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/24/0079
OBOWIĄZKI:
Pomoc w prowadzeniu następujących spraw:Obsługa centrali telefonicznej, ksera, faxu, bindownicy; Prowadzenie dziennika korespondencyjnego sekretariatu; Sporządzanie protokołów ze spotkań organizowanych przez Burmistrza; Przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji Urzędu; Przyjmowanie i kompletowanie wniosków o wymianę dowodów osobistych; Doręczanie przesyłek miejscowych, doręczanie przesyłek pocztowych do Urzędu Pocztowego; Pomoc w obsłudze Biura Rady Miejskiej, organizacji prac komisji i sesji Rady; Rejestracja pism wpływających do Urzędu Stanu Cywilnego; Porządkowanie archiwum Urzędu Stanu Cywilnego; Obsługa interesantów Urzędu Stanu Cywilnego; Wprowadzanie archiwalnych akt stanu cywilnego do systemu Źródło; Aktualizowanie wywieszonych ogłoszeń na tablicach urzędowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe (kierunek bez znaczenia); obsługa komputera; stan zdrowia pzowalający na zatrudnienie na stanowisku

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

dzisiaj

AZONIK sp. z o.o.

podlaskie, Białystok, Józefa Marjańskiego 3/309

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Wola Jachowa