Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Piwniczna-Zdrój, 2023-11-22

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Piwniczna-Zdrój
Numer: StPr/23/2106
OBOWIĄZKI:
Prace na stanowisku planowania budżetowo-gospodarczego. Sporządzanie informacji opisowych do budżetu, przygotowanie informacji dotyczących sprawozdań budżetowych, przygotowanie zmian do uchwały budżetowej, tworzenie bazy danych do planowania budżetowego, analiza budżetu i sprawozdania finansowe, kompletowanie materiałów do projektu budżetu, weryfikacja bazy podatków i opłat. Staż w Zespole Finansowo-Księgowym Urzędu Miejskiego w Piwnicznej-Zdroju w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie (preferowane wyższe), sumienność i etyczna postawa, sprawność, samodzielność, kreatywność i zdolnośći analityczne, umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.

Miejsce pracy:

Piwniczna-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

dzisiaj

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.

śląskie, Szczyrk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin

wczoraj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

podlaskie, Kalinówka (pow. bielski, gm. Wyszki), Kalinówka