Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim, lubuskie / Maszewo, 2023-01-26

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Miejsce pracy: Maszewo
Numer: StPr/23/0033
OBOWIĄZKI:
szkolenie BHP i p/pożarowe; zapoznanie z przepisami i regulaminami obowiązującnymi; obsługa biura sekretariatu; obsługa interesanta; obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE
Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS Windows, Internet

Miejsce pracy:

Maszewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

wczoraj

S-3 Personal Sp. z o.o.

śląskie, Tarnowskie Góry

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna