Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie, świętokrzyskie / Staszów, 2023-01-03

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/23/0005
OBOWIĄZKI:

- Zapoznanie ze strukturą organizacyjną Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Szkolenie dotyczące polityki bezpieczeństwa, przepisów BHP i ppoż. - Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu - Segregacja i porządkowanie dokumentacji przeznaczonej do wprowadzenia do systemu przez pracowników Biura, - Obsługa stanowiska pracy z komputerem, obsługiwanie programów, w tym pomoc w tworzeniu zestawień i rejestrów, obsługa innych urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera) - Przygotowywanie pism i odpowiedzi na pisma - Udzielanie informacji z zakresu funduszy unijnych oferowanych przez ARiMR - Przygotowywanie tekstów elektronicznych do nadania w postaci korespondencji fizycznej, - Segregowanie i klasyfikowanie gromadzonej dokumentacji zgodnie z Instrukcją Kancelaryjną - Wykonywanie zadań bieżących, w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, - Realizacja zadań zleconych przez Opiekuna

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

świętokrzyskie, Pińczów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

zachodniopomorskie, Choszczno

wczoraj

Miejski Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

mazowieckie, Wola Rębkowska