Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie, świętokrzyskie / Staszów, 2022-11-02

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/22/0765
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie z treścią Zakładowego Regulaminu Pracy. 2. Przeszkolenie wstępne na stanowisku pracy w zakresie bhp i p.po.ż.. 3. Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy. 4. Zapoznanie się z dokumentacją i obiegiem dokumentów. 5. Kompletowanie i wprowadzanie faktur zakupu na system komputerowy. 6. Przygotowywanie dokumentacji poprzez kserowanie i skanowanie. 7. Odbieranie telefonów i przekazywanie informacji dzwoniącym. 8. Wystawianie dokumentów dotyczących przesunięć magazynowych. 9. Wystawianie faktur sprzedaży bez paragonu i z paragonem. 10.Sporządzanie pism i innych dokumentów. 11.Wysyłanie i odbieranie faksów. 12. Przyjmowanie zamówień. 13. Obsługa komputera i wykonywanie podstawowych czynności biurowych. 14. Obsługiwanie urządzeń techniki biurowej tj. kserokopia, fax, telefon. 15. Drukowanie metek towarowych. 16. Sporządzanie wydruków i rejestrów. 17. Współpraca z klientami. 19. Raportowanie danych z systemów informatycznych 19. Projektowanie rozwiązań struktur bazodanowych - 20. Sporządzanie raportów i analiz zgodnie z określonymi wymaganiami w tym zakresie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Nisko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Krosno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

mazowieckie, Troszyn