Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu, łódzkie / Sieradz, 2022-10-28

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/1106
OBOWIĄZKI:
Zapozanie się z ustawą o ochronie informacji niejawnych - zapoznanie sie z regulaminem pracy w Sądzie Okręgowym w Sieradzu.Zapoznanie się z pracą Sekretariatu I Wydziału Cywilnego.Zapoznanie się z urządzeniami ewidencyjnymi wydziału.Zakładanie akt sądowych poprzez chronologiczne układanie dokumentów oraz podkładanie korespondencji do akt.Wykonywanie zarządzeń sędziów, kopmuterowe sporządzanie pism urzędowych i wysyłanie korespondencji. Sporządzanie kserokopii dokumentów.Protokołowanie na posiedzeniach i rozprawach.Archiwizowanie akt sądowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

łódzkie, Opoczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

dolnośląskie, Strzelin

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

podkarpackie, Rzeszów

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Korytnica