Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, warmińsko-mazurskie / Frombork, 2022-07-19

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Frombork
Numer: StPr/22/0510
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie projektów aktów normatywnych, zarządzeń i uchwał, przsygotowywanie analiz i sprawozdań z obszaru i tematyki działania, udzielanie informacji z zakresu działania administracji publicznej, redagowanie dokumentów ( zewnetrznych i wewnętrznych), prowadzenie rejestrów, zbiorów i ewidencji, współdziałanie z gminnymi jednostkami pomocniczymi.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Frombork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń

2022-08-16

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Kamienna Góra

2022-08-16

WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.

łódzkie, Łódź, Teofilów