Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Bobowa, 2022-06-20

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Bobowa
Numer: StPr/22/0597
OBOWIĄZKI:

sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej; kompletowanie dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; organizowanie pracy biura; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; obsługa biurowa Centrum Aktywnego Wypoczynku; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

osoba sumienna; dyspozycyjna, punktualna, potrafiąca obsługiwać sprzęt biurowy, samodzielna w wykonywaniu powierzonych zadań

Miejsce pracy:

Bobowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie

zachodniopomorskie, Choszczno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

mazowieckie, Łochów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

łódzkie, Głowno

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

podlaskie, Suwałki