Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku, pomorskie / Słupsk, 2022-06-24

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/22/1243
OBOWIĄZKI:
- zszywanie i numerowanie akt podręcznych,- przepisywanie pism na komputerze,- przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji,- przetwarzanie danych osobowych w zakresie wynikającym z prowadzonych zadań,- kserowanie dokumentów,- przygotowywanie akt i innych dokumentów do archiwum zakładowego,- obsługa urządzeń biurowych,- roznoszenie poczty do sekretariatów,- kompletowanie akt na wokandy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Rekrutacja w ramach programów : 1) Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 - Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie słupskim i mieście Słupsk (IV). Uczestnikami programu mogą być osoby bezrobotne w wieku do 29 roku życia ( osoby, które nie ukończyły 25 roku życia powinny pozostawać w ewidencji urzędu pracy nie dłużej niż 4 miesiące);2) Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Działanie 5.1.2 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Uczestnikami stażu w programie mogą być osoby bezrobotne w wieku powyżej 30 roku życia, spełniające co najmniej jeden z poniższych warunków tj. pozostają bez pracy dłużej niż rok (tzw. długotrwale bezrobotni), posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nisku

podkarpackie, Nisko

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

podkarpackie, Mielec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie, Ostrów Mazowiecka

wczoraj