Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim, mazowieckie / Jaktorów, 2022-06-16

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Jaktorów
Numer: StPr/22/0177
OBOWIĄZKI:

Rezlizacja zadań wynikających z ustawy z dnia 17 grudnia 2021 o dodatku osłonowym. Przyjmowanie wniosków do w/w świadczeń. Prowadzenie rejestru wniosków i korespondencji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Miejsce pracy:

Jaktorów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

dzisiaj

S-3 Personal Sp. z o.o.

śląskie, Tarnowskie Góry

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

podkarpackie, Jedlicze