Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych -wydział spraw cudzoziemców -oddział realizacji

Technik prac biurowych -wydział spraw cudzoziemców -oddział realizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, wielkopolskie / Poznań, 2024-04-02

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/0907
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: nie dotyczy
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie, Płoniawy-Bramura

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

podkarpackie, Ropczyce

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jarosław

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych

podkarpackie, Ustrzyki Dolne