Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Muszyna, 2024-05-09

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Muszyna
Numer: StPr/24/0951
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjno-biurowe, obsługa korespondencji i urządzeń techniki biurowej. Staż w Urzędzie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej w Muszynie (Referat Administracyjno-Organizacyjny, Referat Spraw Obywatelskich i Urzędu Stanu Cywilnego, Referat Gospodarki Nieruchomościami, Planowania, Rolnictwa i Leśnictwa, Referat Rozwoju Lokalnego, Inwestycji, Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska, Referat Finansowo-Budżetowy, Referat Podatków i Opłat Lokalnych) w godz. 7.30-15.30, 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, komunikatywność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązków;wykształcenie średnie, średnie kierunkowe, policealne, licencjat, wyższe ekonomiczne, wyższe

Miejsce pracy:

Muszyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

wczoraj

Politechnika Wrocławska

dolnośląskie, Wrocław

wczoraj

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

łódzkie, Łódź, Limanowskiego 179

wczoraj

pomorskie, Gdańsk, Uphagena 27