Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Biała Podlaska, 2022-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/22/2469
OBOWIĄZKI:

uzupełnienie dokumentacji w sprawach dotyczących gospodarki nieruchomościami, obsługiwanie sprzętu i urządzeń techniki biurowej oraz korzystanie z programów komputerowych pracy biurowej, zapoznanie z instrukcją kancelaryjną, jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz KPA, zapoznanie z przepisami w zakresie przyjmowania i obsługi interesantów (godziny pracy 7.30-15.30)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

dzisiaj

emagine sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Mokotów

dzisiaj

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

łódzkie, Łódź