Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu, łódzkie / Sieradz, 2022-07-30

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0874
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z zasadami pracy Urzędu Miasta Sieradza, wewnętrznymi aktami prawnymi, ustawą o ochronie danych osobowych.Zapoznanie się z przepisami prawa z zakresu administracji - KPA, ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych. Poznanie zakresu zadań wydziału, ich specyfiki i sposobu realizacji.Zapoznanie sie z dokumentacją i obiegiem dokumentów obowiązujacych w Wydziale Organizacyjnym , obsługa urządzeń biurowych i komputerowych programów użytkowych.Przygotowywanie projektów pism wychodzących oraz korespondencji do wysyłki, zapoznanie się ze specyfiką pracy na sekretariacie i biurze obsługi klienta.Sporządzanie projektów uchwał i dokumentacji na posiedzenia Rady Miejskiej w Sieradzu.Przygotowywanie dokumentacji związanej z archiwizacją.Wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna związanych z bieżącą pracą wydziału.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu