Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2022-07-26

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/22/1468
OBOWIĄZKI:
Pomoc w obsłudze sekretariatu, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, obsługa urządzeń biurowych, wykonywanie czynności archiwizacyjnych, rejestrowanie pism w Elektronicznym Dzienniku Korespondencyjnym, redagowanie pism, obsługa interesantów.Jedna zmiana 07:30- 15:30 od poniedziałku do piątkuOferta stażu dla osób do 30 r.ż zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, umiejętność obsługi komputera, umiejętnośc analitycznego myślenia, kreatywność

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

wczoraj

POLPHARMA S.A.

pomorskie, Starogard Gdański

wczoraj

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Liga Obrony Kraju

wielkopolskie, Poznań