Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu, zachodniopomorskie / Myślibórz, 2022-06-09

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/22/0320
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń biurowych (urządzenia wielofunkcyjne, skaner, faks) i przygotowanie korespondencji do wysyłki, przekazywanie korespondencji wychodzącej do Biura Obsługi Klienta;obsługa programu komputerowego-klienta poczty elektronicznej. Kserowanie i skanowanie dokumentów i materiałów pod obrady Zarządu Powiatu w Myśliborzu oraz Rady Powiatu i Komisji Stałych Rady Powiatu. Prowadzenie rejestru uchwał Zarządu Powiatu i Rady Powiatu. Pomoc w bieżących sprawach biurowych na stanowiskach pracy. Archiwizacja dokumentów znajdujących się w Biurze Obsługi Rady i Zarządu, numeracja stron, opisywanie teczek i przygotowanie spisów zdawczo-odbiorczych. Redagowanie transkrypcji napisów na nagraniach z sesji Rady Powiatu. Pomoc w zakładaniu teczek spraw (opisywanie segregatorów) wg obowiązującego RWA, zakładanie spiosów spraw w teczkach, pomoc w rejestracji spraw, prowadzenie metryki sprawy. Nauka sporządzania szkicu protokołów z posiedzeń oraz pomoc w sporządzaniu protokołów. Wysyłka elektroniczna roztrzygnięć z posiedzeń Zarządu Powiatu.Pomoc w zamieszczaniu danych w Biuletynie Informacji Publicznej. Pomoc w obsłudze spotkań organizowanych na salach posiedzeń Starostwa Powiatowego. Pomoc w aktualizacji kart procesów, wniosków i danych dotyczących Rady Powiatu w Myśliborzu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

śląskie, Gródków

wczoraj

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

mazowieckie, Warszawa, Browary Warszawskie

wczoraj

Polskie Koleje Państwowe S.A.

dolnośląskie, Wrocław