Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta

Stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim, kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie, 2023-01-19

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Stażysta
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/23/0034
OBOWIĄZKI:
1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych;2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej;3. Wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu (niewymagających interwencji serwisu) będącego na wyposażeniu jednostki;4. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i ćwiczeniach doskonalących;5. Udział we wszystkich pracach gospodarczych na terenie KP PSP w Sępólnie Kraj.;6. Pełna znajomość danych taktyczno-technicznych sprzętu oraz środków będącychna wyposażeniu jednostki;7. Ciągłe i systematyczne pogłębianie wiedzy zawodowej i utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej;8. Sumienne wykonywanie rozkazów i poleceń wydawanych przez przełożonych z zachowaniem zasad BHP;9. Pozostawanie w stałej dyspozycyjności do działań ratowniczo gaśniczych i pełnienie wyznaczonych służb;10. Przestrzeganie regulaminu służby wewnętrznej, ceremoniału pożarniczegooraz godzinowego toku służby;11. Wykonywanie innych czynności wynikających z art. 1, ust. 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 roku o Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2021 roku, poz. 1940 ze zmianami).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

pomorskie, Lębork

wczoraj

ING Bank Śląski S.A.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

CEMEX Polska Sp. z o.o.

lubelskie, Lublin

wczoraj

podkarpackie, Rzeszów