Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta w sekretariacie i i ii zespołu kuratorskiej służby sądowej

Stażysta w sekretariacie i i ii zespołu kuratorskiej służby sądowej

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie, wielkopolskie / Gniezno, 2022-07-17

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Miejsce pracy: Gniezno
Numer: StPr/22/0531
OBOWIĄZKI:
obsługa komputera (Word,Excel), ewidencjonowanie nowych postępowań wykonawczych w systemie Kurator3, obsługa systemu do wysyłki korespondencji - Sędzia2, rozdzielanie przychodzącej korespondencji do poszczególnych kuratorów, wysyłka korespondencji, obsługa interesantów, wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna oraz kuratorów zawodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera
Uprawnienia: pełna zdolność do czynności prawnych

Miejsce pracy:

Gniezno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie