Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta w risk control team

Stażysta w risk control team

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2023-01-11

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/9604
OBOWIĄZKI:
• Dobra znajomość Excela (look ups, pivot tables itp.)• Wygodna komunikacja na wszystkich szczeblach organizacji, w tym na wyższej kadrze kierowniczej• Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów• Elastyczny i zdolny do szybkiego reagowania na pilne prośby • Zorganizowana osoba z dbałością o szczegóły,• Znajomość i wiedza w zakresie procesów identyfikacji i rozwiązywania problemów z jakością danych• Znajomość i wiedza w zakresie funkcji raportowania, analizy i danych (RRAD) ryzyka.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 40 h/tydzień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wiedza i umiejętności w zakresie rozwoju portfela i podanie uzasadnienia, wiedza i umiejętności w zapewnianiu analizy i danych (RRAD) ryzyka.Doświadczenie zawodowe w obrębie kontroli ryzyka -mile widziane

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

wczoraj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

BetaMed S.A.

śląskie, Chorzów

wczoraj

Urząd Dozoru Technicznego

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

śląskie, Bielsko-Biała