Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta w dziale it

Stażysta w dziale it

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2022-11-02

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/5824
OBOWIĄZKI:

- Zapewnianie wsparcia technicznego dla krytycznych aplikacji IT w zakresie zarządzania incydentami, zarządzania infrastrukturą, zarządzania zmianą, - Zapewnij wsparcie w analizie danych za pomocą Tableau, Alteryx i innych narzędzi BigData, aby zdefiniować praktyczne wnętrze. - Zarządzania usługami i realizacji żądań - Segregacja spraw pod wzgędem ich pilności - Zapewnianie najlepszej obsługi klientom firmy - Żonglowania złożonymi strukturami danych obejmującymi różne formaty i pochodzenie - Zapewnianie wnętrz z nieustrukturyzowanych danych Umowa zlecenie 40 godzin tygodniowo, dyspozycyjność w godzinach od 8.00-16.00 Termin umowy: 3 lata

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Dobre umiejętności Design Thinking w celu zapewnienia wnętrz z nieustrukturyzowanych danych. Dobre umiejętności rozwiązywania problemów do żonglowania złożonymi strukturami danych obejmującymi różne formaty i pochodzenie. Umiejętność analizowania danych za pomocą Tableau, Alteryx i BigData. Umiejętności wsparcia technicznego aplikacji IT w zakresie zarządzania incydentami, zarządzania infrastrukturą, zarządzania zmianą, zarządzania usługami i realizacji żądań. Dobrze rozumieć wpływ i pilność, aby móc segregować sprawy, eskalować lub wychamowywać ich procesy. Bardzo dobra znajomosc języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 31 do 31 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu