Strona główna   >   Oferty pracy   >   Stażysta / Stażystka w Dziale Księgowości

Stażysta / Stażystka w Dziale Księgowości

UNIMA-Plus sp. z o.o., wielkopolskie / Jasin, 2023-02-01

Firma UNIMA Plus, specjalizująca się w produkcji dachowych świetlików, pasm świetlnych, klap dymowych oraz ślusarki otworowej poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasin
Zakres obowiązków:
  • segregacja i archiwizacja dokumentów;
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów;
  • pozostałe czynności związane z pracami wspomagającymi dział księgowości.
Wymagania:
  • student/ka (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria);
  • podstawową wiedza dotyczącą obowiązujących przepisów prawa podatkowego, finansowego;
  • umiejętność obsługi komputera (w szczególności pakietu Office);
  • rzetelność, dokładność i cierpliwość.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia z grafikiem dopasowanym do zajęć;
  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

wczoraj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

BetaMed S.A.

śląskie, Chorzów

wczoraj

Urząd Dozoru Technicznego

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

śląskie, Bielsko-Biała